Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/

Pomysł na serwer CS:GO inny niż większość

68 odpowiedzi w tym temacie

Demon

Major

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1769 postów
  • GG:53072
  • SkądWarszawa
  • Gracz:CS 1.6

Jak tam Panowie szykujemy się na jutro czy zapał opadł?
Dołączona grafika

Demon

Major

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1769 postów
  • GG:53072
  • SkądWarszawa

Halo Halo. Żyjecie? Gdzie te osoby chętne do gry? Serwer stoi. Odin zrobił świetną robotę a na serwerze pusto w piątki. Panowie żeby chociaż zebrało się z 8 10 osób to już można normalnie pocisnąć na standardowej mapce. Ustawcie sobie budzik w telefonie i zajrzyjcie na godzinkę lub dwie.

Nie grałem nigdy w CSGO i generalnie od chyba 6ciu czy 7 lat nie grałem w CSa, ale odnoszę wrażenie że serwer się spisuje, a gra jest na prawdę przyjemna.
Kupcie dwa piwa i właźcie na serwer.

Tylko się nie tłumaczyć że grafa nie taka, albo komputer słaby bo ja też nie mam mocnej maszyny, ale po zmniejszeniu rozdziałki nawet chodzi. Poza tym w moim odczuciu nie do końca o to chodzi, a bardziej o zabawę w starym dobrym gronie.
Dołączona grafika

name

Szeregowy

• Zasłużony
  • PipPip
  • 140 postów
o qtwa co tu się dzieje :)

Witam zacne grono. Muszę ogarnąć sprzęt itd ale zgłaszam chęć do wieczornego lamienia . Wieki nie grałem...

Pozdrawiam !
Stare przysłowie pszczół mówi : nie biegaj nigdy za kobietą i za tramwajem – zawsze przyjdą następne.

Halogen

Plutonowy

• Zasłużony
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • SkądQtno / Uć
  • Gracz:CS1.6, CS:GO, BF3, COD4

Cześć Gutku :D Czyli jednak coś te zaproszenia działają :D
Powyższy post wyraża jedynie opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Odin

Jak Tomili Dzons w "Ściganym"

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1291 postów
  • SkądSCI, teraz SRC
  • Gracz:CS 1.6, CS:GO

wbijać, wbijać :) raz w tygodniu można postrzelać. 8 osób to już by można pograć choćby jakieś aim mapy :) Muszę jeszcze wrzucić fy_iceworld i fy_pool_day :) Ciekawe czy jeeptown jest :P

W każdym bądź razie spotykamy się w piątki koło 22

Użytkownik Odin edytował ten post 06 marzec 2017 - 19:48

"Fighting for peace is like screwing for virginity." © George Carlin

selphy

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 15 postów
Wpada ktoś jutro pograć ?

kondycja

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 55 postów
Na forum trafiłem bardzo przypadkowo - czyściłem stare zakładki w przeglądarce!! :)
Zaciekawiony od razu zacząłem szukać, czy jest jakiś aktywny serwer siódemki w cs;go. Chętnie pogrywam od czasu do czasu!

Pozdrawiam
kondzio

punxbrygade

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 20 postów
Siemanko stare grzyby :D hehehe .....jakieś 10 lat minęło odkąd nie gram w csa ... no to postanowiłem sobie pograc...szkoda ze serw padł... bo bym z wami popykał... dajcie znac co gdzie i jak.. ja na razie gram na pożyczonym steamie
Pozdrowienia dla wszystkich :)
marzenka lat 9 :D
tak to ja mala marzenka lat 9 :D

Spikus

Plutonowy

• Zasłużony
  • PipPipPipPip
  • 259 postów
  • GG:11109286

siodemka:D

Siemacie!
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

...:::serwer counter strike, cs serwer, serwer cs, counter-strike, CS 1.6:::...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.