Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/

Pomysł na serwer CS:GO inny niż większość

68 odpowiedzi w tym temacie

spy-vs-spy

Škoda Fan

• HeadAdmin CS1.6 i GO
  • 2349 postów
  • GG:1647664
  • Gracz:CS 1.6, CS:GO

Witajcie to ja, stary ale jeszcze żywy Darkside-Man, lub jak kto woli spy-vs-spy lub po prostu Krzysiek :P

A zatem witajcie, pod wpływem pewnych czynników zewnętrznych postanowiłem podzielić się z Wami (zwłaszcza staruchami) moim nowym pomysłem, który mogę zrealizować. Dotyczy on uruchomienia serwera CS:GO. Serwera pod nazwą Siódemka z przeznaczeniem tylko dla pełnoletnich, posiadających konto na forum bywalców. Bywalców co do których jesteśmy pewni lub takich, którzy przejdą weryfikację posiadania głowy na karku i pełnoletniości (mikrofon wymagany).

Dlaczego tak? Bo pomyślałem sobie, że byłoby miło pograć ze starymi znajomymi i nie mieszać w to (bez obrazy) małoletniej rozwydrzonej dzieciarni, której jęzor powinien się sam ucinać wtedy, gdy przychodzi im na myśl chęć przeklinania lub obrażania innych (zresztą przez dzieciarnię zaprzestałem jakieś dwa czy trzy lata temu gry w CS'a).

Po prostu, zalogować się do gry mógłby gracz z ustaloną i nadaną przez HA flagą. Rozumiecie- taki serwer dla znajomych.

Oczywiście to od razu eliminuje górne, a nawet środkowe miejsca w statystykach GameTracker itp. Ale z góry zakładam, że ten temat mnie i innych nie interesuje.

Dla siebie rzecz jasna moglibyśmy wprowadzić statystyki i bany (choć myślę, że nie byłby używane)

Reguły oczywiście po staremu, mega ostre. Tj. dostałeś flagę i możesz się zalogować to nie klniesz, nie obrażasz (bo jesteś dorosły) i grasz na wesoło, ale TP.

Zakładam, że serwer stałby większość czasu pusty i zbieralibyśmy się np. raz w tygodniu na godzinkę pograć. Bo kto ma więcej czasu...

Czekam na opinię, krytykę itd. powiedzmy do końca grudnia. A z racji tej, że jestem stary to będę potrzebował wsparcia w postaci jednej zaangażowanej osoby.

Siodemka [TP], serwery z kulturą!
Serwer CS 1.6 [ TP ] - IP: tp.siodemka.org.pl lub 193.33.34.17:27015
Serwer CS:GO [ TP ] HLSTATSX - IP: go.siodemka.org.pl:27202 lub 193.33.34.24:27202

Halogen

Plutonowy

• Zasłużony
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • SkądQtno / Uć
  • Gracz:CS1.6, CS:GO, BF3, COD4

Jestem za :) Bardzo chętnie. Na pewno znajdzie się parę osób. Może puść to po mailach? :)

Użytkownik Halogen edytował ten post 01 listopad 2016 - 22:31

Powyższy post wyraża jedynie opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Vdr

Porucznik

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPip
  • 532 postów
  • Gracz:CS 1.6
OMG... Moje konto jeszcze działa ;)

Dark jakie są koszty ewentualnego serwera? Bo sam pomysł mi się nawet podoba. Pomimo, że nie gram w CS:GO praktycznie wcale, to chętnie bym się poodmóżdżał na jakimś FFA w starym, dobrym stylu. O ile jest to jeszcze możliwe po tylu latach ;)

sApEr

Kapitan

• Admin BF3
  • 1243 postów
  • SkądŁódź
  • Gracz:CS 1.6, BF3

Ostatnio jak tu zaglądałem to nawet strona nie działała :) Mnie się rodzi drugi syn, więc na granie to pewnie nie będę miał czasu, ale pomysł zacny. Powodzenia!
Peace,
[img][url="http://www.codepad.pl/!other/images/sapersyg.gif"]http://www.codepad.p...es/sapersyg.gif[/url][/img]

se.BooL

Sierżant

• Gracz
  • PipPipPipPipPip
  • 362 postów
  • SkądWolsztyn

Pomysł dobry, ale czy realny ?
Parę prób reaktywacji było i wychodziło raczej słabo, a dodatkowo zamknięcie serwera raczej nie pomoże :(

ufok

Kapitan

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1367 postów

Świetny pomysł! Jestem za.
porwali mnie kosmici :D

Demon221

Major

• HeadAdmin CS1.6 i GO
  • 2638 postów
  • GG:2479124
  • SkądBiałystok

Witam,
Co do pomysłu żeby pograć w starym gronie jestem na tak, ale wydaje mi się że nie trzeba robić "zamkniętego serwera" ;) W razie czego jak pojawi się ktoś nowy to zawsze może być na +. Teraz jest dużo serwerów do CS:GO, największą popularnością cieszą się serwery typu Death Match, a zdecydowana większość graczy woli grać matchmakingi/faceity lub inne mixy tego typu, niż biegać na serwerach TP/FFA. Najważniejsze to żeby serwer był stabilny i nie wieszał się po każdej aktualizacji ;)
=> Ciekawosc to drugi stopien do piekla

Dołączona grafika

-=-=-=- Counter Strike Server TP. Siódemka serwer cs 1.6 z KULTURĄ ! -=-=-=-[img]

ptr

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 22 postów
Witam, jestem za!

m.a.G

Szeregowy

• Zasłużony
  • PipPip
  • 88 postów
  • SkądAugustów

Siemka :ph34r: , ja również jestem ZA.

Post został założony już 2 tyg temu a odzew taki sobie... Ja też zupełnie przypadkowo na ten topic wpadłem. Może rzeczywiście porozsyłać po mailach tą informację ponieważ dużo osób już po prostu nie zagląda tutaj lub zupełnie z ciekawości raz w czas?

Było by trzeba zebrać dość sporą grupę graczy jeśli miałby to być serwer zamknięty TP FUN...

Pozdrówki! ;) :blink: :P
Serwer Siodemka Tp Cs 1.6 ,najlepszy serwer Counter Strike TP w Polsce
Dołączona grafika

kuczi^

Major

• Admin CS 1.6 i GO
  • 1771 postów
  • GG:5553365

Witam
ile tu starych mordeczek wbilo :D

pomysl mega dobry !!
chetnie bym pogral z wami jak kiedys :D
tylko ze ja dalej gram w 1.6 :D
Go nawet nie mam :(
ale pomysl rewelka !!!

POZDRO WSZYSTKICH !!!!!

PS. nasza 7-ka dalej stoi w 1.6 :D
tam mozemy tez pograc !!!!

Użytkownik kuczi^ edytował ten post 20 listopad 2016 - 11:49

What's Your Sense???

counter-strike - Siódemka - Serwer CS 1.6, Gra TP, Kultura - counter-strike

Demon

Major

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1769 postów
  • GG:53072
  • SkądWarszawa

Mnie się pewnie nie spodziewaliście, ale jeszcze żyję. Ostatnio po 3 albo 4 latach odpaliłem steama (w prawdzie w przeglądarce, ale zawsze). Panowie nigdy nie grałem w CS GO nie pamiętam nawet czy mam, ale jak nie mam to pewnie steam key są po 20zł na allegro. Fajnie byłoby jeszcze kiedyś zagrać z Wami. Zobaczę jaki to trzeba mieć sprzęt, kupię komputer i mogę pykać (oczywiście sporadycznie).

Wyświetl postUżytkownik sApEr dnia 02 listopad 2016 - 17:34 napisał

Mnie się rodzi drugi syn, więc na granie to pewnie nie będę miał czasu
Phi. Żółtodziób :P

Pozdrowienia!
Dołączona grafika

Odin

Jak Tomili Dzons w "Ściganym"

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1291 postów
  • SkądSCI, teraz SRC

Cześć,
Dawno nie zaglądałem i nie miałem pojęcia, że jakiś nowy temat jest. Mailing by się przydał albo info na FB (chyba mam tam dostęp to wrzucę linka).

Ja jestem za, tylko musi to być serwer ping maks 30-40 dla standardowych łącz i działać stabilnie.

Pomysł mi się podoba tzn. bez parcia na statystki, itd. ale myślę, że przynajmniej na razie nie ma sensu ustawiać jakiś flag, itd. bo jak Demon(360-100+16-55) pisze, jak ktoś jakimś cudem nas znajdzie i będzie normalny to tylko na plus a jak będzie dymił to ban albo jak jakiś stary gracz będzie chciał wbić to kick.

Serwer bez wodotrysków, jak gracze (my) będą na serwie to głosujemy pod koniec mapy a jak nie ma nikogo to niech jest mapcycle wg tego: Blog: Best Maps In CS:GO Ranked From Worst to Best - HLTV.org

Reszta rzeczy (statystki, itd.) zbędna przynajmniej na razie. Szkoda czasu.

Serwer nie musi też być duży, 12-14 slotów, z czasem można dokupić.

Jedynie mam problem do punktu z mikrofonem bo wieczorami nie dam rady używać ale za to szybko pisze info i robię mało błęduf ornitologicznych.

Co do cen serwera to pewnie różnie, pukawka ma slot za 0.79zł lub premium 1.55zł (niby mniej obciążone serwery): Pukawka.pl - Serwery gier

1.55zł x 14slotów x 12msc = 260.4 zł

No chyba, że w końcu Dariush podłączy kabel do lepszego "radiowęzła" i ping będzie 20 to wtedy na warzone można by postawić ale te 260zł to chyba nie majątek (nie wiem czy pukawka jest dobra i tania - wziąłem pierwszy lepszy).

Wyświetl postUżytkownik sApEr dnia 02 listopad 2016 - 17:34 napisał

Mnie się rodzi drugi syn, więc na granie to pewnie nie będę miał czasu, ale pomysł zacny. Powodzenia!

Nie przesadzaj, ile taki mały może siedzieć przy kompie? Mój 2.5 letni syn siedzi maks 4-6 godz. a później komp jest mój ;)

Wyświetl postUżytkownik kuczi^ dnia 20 listopad 2016 - 11:46 napisał

Go nawet nie mam

Ku®czi lamo kup sobie w końcu tego GO!

Wyświetl postUżytkownik ™ dnia 24 listopad 2016 - 12:55 napisał

Panowie nigdy nie grałem w CS GO [...] Zobaczę jaki to trzeba mieć sprzęt...

Na początku jest dziko - szybciej się gra, tekstury map biją po oczach i brón ma inne recoil ale da się przyzwyczaić. Ja mam prawie 3 letniego lapka (i7,16GB,ssd,GTX850m) i na fullhd z ustawieniami high/medium mam stabilne 100+ fpsów, ale normalnie gram na 1280x720 i wtedy mam do 300fps ale spada do 200-220. Najchętniej pograłbym na 4:3 rozciągnięte 1024x768 ale technologia optimus ma jakiś problem ze sterownikami i nie da się tego ustawić na windowsie bez akrobacji. Podsumowując jak chcesz desktopa i stabilne 100fpsów to za bardzo nie będziesz musiał się wykosztować :)

Użytkownik Odin edytował ten post 28 listopad 2016 - 22:28

"Fighting for peace is like screwing for virginity." © George Carlin

Halogen

Plutonowy

• Zasłużony
  • PipPipPipPip
  • 201 postów
  • SkądQtno / Uć
  • Gracz:CS1.6, CS:GO, BF3, COD4

Podpisuje się obiema rękoma pod tym co napisał Odin. Myślę, że trzeba tak zrobić.
Powyższy post wyraża jedynie opinie autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Go2Hell

Sierżant

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 385 postów
Na 100% zawitam, ale jak jakiś sprzęt kupię.... kwestia czasu.
łał ale długo tu nie zaglądałem....
www.sadistic.pl

kuczi^

Major

• Admin CS 1.6 i GO
  • 1771 postów
  • GG:5553365

Wyświetl postUżytkownik ™ dnia 28 listopad 2016 - 22:18 napisał

Ku®czi lamo kup sobie w końcu tego GO!

Mam GO na XBOX-ie to mi starczy
nie no nie podoba mi sie jakos wole stare dobre 1.6 :D
ale jak pomysl wypali to sie moze skusze :D jak mody dostanie lapka nowego na komunie :D to z wami chetnie pogram na 100% :D

Użytkownik kuczi^ edytował ten post 02 grudzień 2016 - 16:33

What's Your Sense???

counter-strike - Siódemka - Serwer CS 1.6, Gra TP, Kultura - counter-strike

Minion

Kapitan

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1185 postów

Siema staruszki :)

Popieram wersje Odina. Sam czasami gram w cs:go ale zazwyczaj nie tp/ffa. Bardzo tez podoba mi sie pomysl z tym ustaleniem jednego dnia / godziny kiedy starcy z siodemki wpadaliby pograc godzine czy dwie :)
minion.pl - tworzenie witryn internetowych.

Odin

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1291 postów
  • SkądSCI, teraz SRC

Darkside jak tam? Będzie coś z tego? Podaj jakiś nr konto i po ile zrzutka i jedziemy z koksem bo jak nie teraz to pewnie najwcześniej styczeń bo święta, itd.

Demon

Major

• Zasłużony
  • 1769 postów
  • SkądWarszawa

Wyświetl postUżytkownik ™ dnia 28 listopad 2016 - 22:18 napisał

Na początku jest dziko - szybciej się gra, tekstury map biją po oczach i brón ma inne recoil ale da się przyzwyczaić. Ja mam prawie 3 letniego lapka (i7,16GB,ssd,GTX850m) i na fullhd z ustawieniami high/medium mam stabilne 100+ fpsów, ale normalnie gram na 1280x720 i wtedy mam do 300fps ale spada do 200-220. Najchętniej pograłbym na 4:3 rozciągnięte 1024x768 ale technologia optimus ma jakiś problem ze sterownikami i nie da się tego ustawić na windowsie bez akrobacji. Podsumowując jak chcesz desktopa i stabilne 100fpsów to za bardzo nie będziesz musiał się wykosztować :)

Ja też mam problem z miejscem. Teraz stacjonarnego kompa nie kupię bo nie mam go gdzie postawić, a jeśli jakiś laptopik to mały 13''. Przejrzałem ofertę xkomu i sam nie wiem. Na czymś takim to potrybi?:
ASUS ZenBook UX305CA M3-6Y30/4GB/128SSD/Win10 biały - Notebooki / Laptopy 13,3" - Sklep komputerowy - x-kom.pl czy będzie stopklatka?
można też inwestować w coś takiego:
ASUS ZenBook UX310UA-12 i5-6200U/12GB/480SSD/Win10 FHD - Notebooki / Laptopy 13,3" - Sklep komputerowy - x-kom.pl
ale nie wiem czy nie szkoda kasy bo ani w nic nowszego na tym nie pogram, a na co dzień do oglądania netu to chyba przesada :)
Dołączona grafika

Odin

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1291 postów
  • SkądSCI, teraz SRC

Myślę, że na tych lapkach 30-40 fpsow bedzie :/

Możliwe, że na tym przy rozdzialce 1280 i ustawieniach medium koło 100 fpsow by bylo ale musiałbyś poczytać o tej karcie:
Acer Aspire R3-471TG (NX.MP5EP.001) - Laptopy - Zadowolenie.pl

Ale na 14 czy 13 cali to raczej nie pograsz :) Jakiś zew. Monitor by sie przydał a to znowu moze robić spadki fpsow. Na pewno mógłbyś w podobnej cenie kupić lepszego lapka gdyby to bylo 15.6 cala.
Np. Taki z 1TB dyskiem i 8GB ramu bez systemu, system gdzieś sobie załatwisz ;)
Sklep komputerowy - ALEJAPC.PL

Użytkownik Odin edytował ten post 05 grudzień 2016 - 17:16

Demon

Major

• Zasłużony
  • 1769 postów
  • SkądWarszawa

Wyświetl postUżytkownik ™ dnia 05 grudzień 2016 - 17:11 napisał

Myślę, że na tych lapkach 30-40 fpsow bedzie :/
To mnie trochę zmartwiłeś. Myślałem że na tej drugiej maszynie:
ASUS ZenBook UX310UA-12 i5-6200U/12GB/480SSD/Win10 FHD - Ultrabooki 13,3" - Sklep komputerowy - x-kom.pl
to już będzie śmigało jak ta lala. Ramu sporo, procek jako taki. Karta graficzna podobno nawet nawet się spisuje jak na zintegrowaną.

Nic większego jak 13 no może 14'' nie kupię bo to ma stać jako komputer żony w kuchni na blacie i po prostu większy się nie zmieści.
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.