Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/

[unban] Darqam

unban

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

Darqam

Nowy

• Gracz
  • Pip
  • 1 postów
  • Gracz:BF3
Witam,

nick z gry - Darqam
datę nałożenia bana - z miesiiąc temu
mapa na której otrzymałeś bana - operation firestorm
jeśli zauważyłeś, to nick admina który Cię zabanował - Wielebny_Dariusz
wyjaśnienie dlaczego bana powinieneś nie mieć - dostałem bana na amen, za zdjęcie samolotem Wielebnego tuż po starcie z lotniska jetem, zinterpretował to jako baserape, nie ma co z tym polemizować... czy zasłużenie czy też nie... wystarczyłby kick lub ban czasowy. Zanim to się stało zestrzeliłem Go ok 3 razy, może chciał sobie spokojnie polatać bez mojej osoby na mapie. Trudno stało się jak się stało, gram u Was od dawna i nadal chciałbym mieć taką możliwość.
Pozdrawiam
Darek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.