Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/

Siema:)

10 odpowiedzi w tym temacie

Battlesh1p

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 16 postów
  • SkądŁódź
  • Gracz:BF3
Witka, z tej strony nowy który dostał dziś bana na serverze:)
Dołączona grafika

Demon221

Major

• HeadAdmin CS1.6 i GO
  • 2638 postów
  • GG:2479124
  • SkądBiałystok
  • Gracz:CS 1.6, CS:GO

Cześć nowy który dostał bana ;)
=> Ciekawosc to drugi stopien do piekla

Dołączona grafika

-=-=-=- Counter Strike Server TP. Siódemka serwer cs 1.6 z KULTURĄ ! -=-=-=-[img]

Battlesh1p

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 16 postów
  • SkądŁódź
Cześć :)
Dołączona grafika

~Kev

Not-So-Pro

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1089 postów
  • GG:9390
  • SkądSzczecin/Koszalin
  • Gracz:CS1.6, CS:GO, BF3, COD4

Dobry ban nie jest zły, siema :D

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

elite®

Sierżant

• Admin BF3
  • 281 postów
  • GG:2585020
  • SkądWarmia i Mazury
  • Gracz:BF3, COD4
Ban profilaktyczny mała dawka ,ale zawsze możemy ją zwiększyć , a propo siedzisz na naszym ts ,zamiast przyść pogadać jak człowiek to piszesz wiadomość my nie gryziemy . Pewnie pośmiejemy sie troszeczke ale poprosisz kogoś z adminow na inny kanał to cie wysłycha i powie jak sprawa wyglada , i nikt nie bedzie nikogo szukał to ty masz sprawa do nas a nie my do ciebie pisząc nick na ts szukam admina bf3 . Pozdrawiam
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Battlesh1p

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 16 postów
  • SkądŁódź
Kolego a na na drugi raz bądz troche milszy dla nowych ludzi na TS, ja Cie poke z pytaniem czy to ty komentujesz pod moim tematem, a ty z morda do mnie jeszcze raz mnie pukniesz i CIe wywale z TS, co to ma być wg???? tak traktujesz każdego nowego członka na TS???? skad mam wiedzieć co ty robisz w tym momencie jak Ci daje poke, troche szaczunku dla nowych graczy którzy wchodza na TS, ze jestes adminem to nie znaczy ze musisz odrazu wywalac nowego z TS, bo CI dał poke z pytaniem, zastanów się troche zanim spieprzysz reputacje administracji... MYŚLĘ ŻE INNI POWINNI TO WIEDZIEĆ JAK MNIE WCZORAJ POTRAKTOWAŁES NA TS, JA SOBIE CZEKAM SPOKOJNIE CAŁY DZIEN NA TS Z NICKIEM SZUKAM ADMINA BF3, SKAD MAM WIEDZIEĆ KTO JEST GŁOWNYM ADMINEM BF3 OD SERVERA 7, ZE MASZ ADMINA NA TS TO NIE ZNACZY ZE MASZ ADMINA NA BF3....
Dołączona grafika

elite®

Sierżant

• Admin BF3
  • 281 postów
  • GG:2585020
  • SkądWarmia i Mazury
  • Gracz:BF3, COD4
Ty mała pchło nie bedziesz mi mówił co mam i jak robić za krótki jestes do tego , a poza tym Team Speak służy do rozmowy a nie do pisanie jak miał byś troche oleju w głowie to byś to zrozumiał przyszedł i porozmawiał . KONIEC. A Kolegami nie jesteśmy jestem dla ciebie pan mam nadzieje że sie rozumiemy.

Użytkownik Elite edytował ten post 30 sierpień 2014 - 09:12

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Prymas

Sierżant

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 350 postów
  • SkądBiałystok

Siema młody ;) Elitem się nie przejmuj, on po prostu nie lubi Łodzi i ich mieszkańców :D

A spis adminów masz na głównej stronie na dole w tych linkach:
Admini BF3: http://forum.siodemk...=list&filter=26
Head Admin BF3: http://forum.siodemk...=list&filter=25
Dołączona grafika

kuczi^

Major

• Admin CS 1.6 i GO
  • 1772 postów
  • GG:5553365
  • Gracz:CS 1.6

Dobry !!
What's Your Sense???

counter-strike - Siódemka - Serwer CS 1.6, Gra TP, Kultura - counter-strike

Battlesh1p

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 16 postów
  • SkądŁódź
Kolega trochę nie ładnie się zachował, ale co zrobić jeśli jest młody to dorośnie:)

Wyświetl postUżytkownik Elite dnia 30 sierpień 2014 - 09:11 napisał

Ty mała pchło nie bedziesz mi mówił co mam i jak robić za krótki jestes do tego , a poza tym Team Speak służy do rozmowy a nie do pisanie jak miał byś troche oleju w głowie to byś to zrozumiał przyszedł i porozmawiał . KONIEC. A Kolegami nie jesteśmy jestem dla ciebie pan mam nadzieje że sie rozumiemy.

Kolego po Twoich komentarzach i cwaniactwa wnioskuje ze masz ponizej niż 20lat, a jeśli się mysle to masz jakiś problem że tak traktujesz ludzi nowych nie znam was nie wiem kto jest adminem servera więc czekałem z nickiem czekam na admina i juz, ale ty masz jakiś problem i się unosisz szkoda mi czasu na Ciebie skończyłem gadke z Tobą, takze z Toba nie będę dyskutowac bo to nie ma sensu z takim ludzmi dyskutować.... czekam na bardziej dojrzała osobe w tym plutonie do rozmowy..
Dołączona grafika

Szmerek2

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 19 postów
  • SkądWrocław
@up jedna rada: Elita się nie wkurza, bo inaczej rzuca mięsem i gryzie. Ten jego kotek to tylko przykrywka. W rzeczywistości ma naturę mordercy...
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.