Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/

(unban) Waleczny gracz

19 odpowiedzi w tym temacie

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
  • Gracz:COD4
Swój nick podczas gry: waleczny smok
Data zdarzenia:27.03.2013(chyba)
Godzina:gdzieś 14
Mapa:backlot
Osoba/y na, które chcesz złożyć skargę:nikogo nie chcem
Opis sytuacji:gralem sobie ludzie mówili zebym ogarna ping i to wtedy sie zdarzylo :D

`Andrzej

Plutonowy

• HeadAdmin CoD4
  • 216 postów
  • Skądbdg
Niestety nie ma w echelonie gracza o nicku "waleczny smok" więc nie mogę Tobie pomóc. Może jednak jakis inny nick miałeś?
Dołączona grafika

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
Chyba rambo mialem wtedy albo smok boomb a zobacz czy byl ktos o podobnej nazwie?naprawde mam problem fak a jesli nie odnajdziecie mojej nazwy to nie wejde a a data zdarzenia to nie pamietam dokladnie wziolem sobie tak z gdzies z zima to bylo ale zobacz cz byl rambo a zobacz czy ktos byl zbanowany za ping bo mialem wtedy 100 cos i ludzie sie skarzyli i wtedy to sie zdazylo :)

Amok

Szeregowy

• Admin CoD4
  • 90 postów
Nie wiem jak Ci pomóc skoro nie pamiętasz swojego nicku.

Wyświetl postUżytkownik smok boomb dnia 15 lipiec 2014 - 12:28 napisał

zobacz czy ktos byl zbanowany za ping bo mialem wtedy 100 cos i ludzie sie skarzyli i wtedy to sie zdazylo
Nie dajemy banów za ping i w dodatku za 100 pingu. To na pewno musiały być haxy.

Wandal

Sierżant

• Admin CoD4
  • 399 postów
  • SkądWrocław
  • Gracz:BF3, COD4

Najlepiej jak podasz swój guid

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
Coto jest quid? tez móglby byc mój brat bo mamy ten sam IP :( niestety a i coto quid? czy bym mógł skonsultowac sie z adminami oprucz pisaniem zeby mówic itp?

Specialized

Porucznik

• Admin CoD4
  • 605 postów
  • SkądBytom Odrzański

Wyświetl postUżytkownik smok boomb dnia 14 lipiec 2014 - 18:50 napisał

Data zdarzenia:27.03.2013(chyba)
Myślałem, że bany sprzed 2014 zostały skasowane? (na echelonie ich nie ma). Może chodzi o rok 2014?

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
Wiesz dobrze mówisz 2014 chyba dostalem bana bo ta zima taka i wtedy gralem dostalem bana myslalem ze za ping (morze jest za ping) ale brat 2014 juz nie gral to niewiem ;(

tez nie uwiezysz ale macie 2 serwery do cod 4 drugi to jest ten 91.197.148.190:28960 na tym jestem 100% procentach ze mialem nick ''waleczny smok'' wiec sprawdz czy tam jestem zbanowany jesli tak to da sie zlokalizowac na drugim serwerze?

Specialized

Porucznik

• Admin CoD4
  • 605 postów
  • SkądBytom Odrzański

Niestety nie mogę Cię znaleźć. Jak chcesz pomóc to spróbuj znaleźć siebie na tej liście banów: Echelon - B3 Repository Tool (by xlr8or)
Może skojarzysz swój nick, ewentualnie jak nie wiesz co to GUID to podaj mi na priv IP internetu... Coś będziemy kombinować.

Użytkownik Specialized edytował ten post 16 lipiec 2014 - 19:17

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
Tez jest np próbuje wejsc na wasz serwer ale nie udaje mi sie bo bana dostalem jest jakas analiza ze ktos prubowal wejsc na serwer ale dostal ale nie moze wejsc bo ma bana?

`Andrzej

Plutonowy

• HeadAdmin CoD4
  • 216 postów
  • Skądbdg
Po pół roku przypomniałeś sobie o jakimś banie, niczego nie jesteś pewny(nick,data itp) i teraz myślisz, że wszyscy staną na głowie aby to odszukać.
Zadaj sobie odrobinę trudu i znajdź w google co to jest GUID w grze CoD 4.
Jeżeli tego nie podasz, nie ma najmniejszej szansy odbanowania.
Dołączona grafika

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
Mam podac key gry czy quid?ip internetu?

I tak nie mysle :)

Powiedz mi jak podac ci ten quid z cod 4 wpisalem sobie na serwerze me quid i wyskoczylo mi 32 znaki i jak mam ci podac?wiem ze 8 ostatnich znakow chyba was interesuja?

Specialized

Porucznik

• Admin CoD4
  • 605 postów
  • SkądBytom Odrzański

Może tak przepisz te 32 znaki?

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
O jeju ile tego bedzie to moze na filmiku?jakos? albo mozemy pogadac przez team speak3?

Specialized

Porucznik

• Admin CoD4
  • 605 postów
  • SkądBytom Odrzański

Ciężko spisać na kartkę i podać tutaj? Weź nie przesadzaj, trochę kreatywności...

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
Ok a jak sie robi screenshot w call of duty 4? to bym jak by sie dalo to podal bym tobie tutaj?

Specialized

Porucznik

• Admin CoD4
  • 605 postów
  • SkądBytom Odrzański

Wciśnij klawisz "PrtScSysRq" (służy on do robienia zrzutów ekranu, znajduje się na lewo od Scroll Locka). Potem włącz Painta, wciśnij "wklej", lub "edytuj -> wklej" w zależności od systemu i zapisz jako obraz JPG. Później jakoś go tutaj wrzuć, przykładowo przez Zippyshare.com - Free File Hosting .....

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
Ok to jutro gdzies to zrobie i wyslie ci na prywatna wiadomosc link :D

Amok

Szeregowy

• Admin CoD4
  • 90 postów
Tak tak :D podaj cd key'a :D :D

smok boomb

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
Nie xD :) podam quid ale gdzies jutro

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.