Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/

Muzyczna informacja o Brk

muzyczna informacja brk

7 odpowiedzi w tym temacie

Brk

Nowy

• Gracz
  • Pip
  • 7 postów
  • GG:39871144
  • SkądMalbork
  • Gracz:CS:GO
Siemka :D

Mam do was takie małe informacje :) Zajmuję się produkcją muzyki klubowej oraz Djingiem. Tworze swoje kawałki jak i remixuje czy układam w MashUpy. Produkcje moje znajdują miejsce w dużych dyskotekach i jeden utwor można usłyszeć nawet w ESKA Live Remix promowanym przez PUOTECK'a :). Gram w pobliskich klubach nocnych rezydentuje w jednym w Malborku ;) Organizuje tak że 18stki, imprezy okolicznościowe itp. Jeżeli chcielibyście to raz na dwa tygodnie wrzucał bym w tym dziale małe paczki MP3 z muzyką klubową oraz jakieś sety z większych klubów. ;) Co wy na to?

Tu możecie śledzić moje postępy: 1 302 FoundLocation: https://www.facebook.com/unsupportedbrowserAccess-Control-Allow-Methods: OPTIONSAccess-Control-Allow-Credentials: trueStrict-Transport-Security: max-age=15552000; preloadVary: OriginAccess-Control-Expose-Headers: X-FB-Debug, X-Loader-LengthAccess-Control-Allow-Origin: https://www.facebook.comContent-Type: text/html; charset="utf-8"X-FB-Debug: 4Kf801Zmoar24Q33k5EuOIbk4JpgXS9mtgqUSTvjC1TQQh+qF3GjPUxNh2BxtJytNN4dLb+jpaCKKDG7GAJUEQ==Date: Thu, 15 Nov 2018 19:07:54 GMTConnection: keep-aliveContent-Length: 0HTTP/1.1 200 OKX-XSS-Protection: 0Vary: Accept-EncodingPragma: no-cacheCache-Control: private, no-cache, no-store, must-revalidateX-Frame-Options: DENYStrict-Transport-Security: max-age=15552000; preloadX-Content-Type-Options: nosniffExpires: Sat, 01 Jan 2000 00:00:00 GMTContent-Type: text/html; charset="utf-8"X-FB-Debug: d2V9fv4vwdFPLEGyK0BEc13v7UJm5YyFR3yYt3/MP2FXC06SgZ8ml49lM5aYmVnoHCQEOoTuSfkyJ2q3bisMcw==Date: Thu, 15 Nov 2018 19:07:54 GMTTransfer-Encoding: chunkedConnection: keep-alivewindow._cstart=+new Date();function envFlush(a){function b(b){for(var c in a)b[c]=a[c]}window.requireLazy?window.requireLazy(["Env"],b):(window.Env=window.Env||{},b(window.Env))}envFlush({"defer_cookies":true,"ajaxpipe_token":"AXhhGtDWO4hpwUYy","timeslice_heartbeat_config":{"pollIntervalMs":33,"idleGapThresholdMs":60,"ignoredTimesliceNames":{"requestAnimationFrame":true,"Event listenHandler mousemove":true,"Event listenHandler mouseover":true,"Event listenHandler mouseout":true,"Event listenHandler scroll":true},"isHeartbeatEnabled":true,"isArtilleryOn":false},"shouldLogCounters":true,"timeslice_categories":{"react_render":true,"reflow":true},"sample_continuation_stacktraces":true,"dom_mutation_flag":true,"stack_trace_limit":30,"deferred_stack_trace_rate":1000,"timesliceBufferSize":5000,"show_invariant_decoder":false});__DEV__=0;CavalryLogger=window.CavalryLogger||function(a){this.lid=a,this.transition=!1,this.metric_collected=!1,this.is_detailed_profiler=!1,this.instrumentation_started=!1,this.pagelet_metrics={},this.events={},this.ongoing_watch={},this.values={t_cstart:window._cstart},this.piggy_values={},this.bootloader_metrics={},this.resource_to_pagelet_mapping={},this.initializeInstrumentation&&this.initializeInstrumentation()},CavalryLogger.prototype.setIsDetailedProfiler=function(a){this.is_detailed_profiler=a;return this},CavalryLogger.prototype.setTTIEvent=function(a){this.tti_event=a;return this},CavalryLogger.prototype.setValue=function(a,b,c,d){d=d?this.piggy_values:this.values;(typeof d[a]==="undefined"||c)&&(d[a]=b);return this},CavalryLogger.prototype.getLastTtiValue=function(){return this.lastTtiValue},CavalryLogger.prototype.setTimeStamp=CavalryLogger.prototype.setTimeStamp||function(a,b,c,d){this.mark(a);var e=this.values.t_cstart||this.values.t_start;e=d?e+d:CavalryLogger.now();this.setValue(a,e,b,c);this.tti_event&&a==this.tti_event&&(this.lastTtiValue=e,this.setTimeStamp("t_tti",b));return this},CavalryLogger.prototype.mark=typeof console==="object"&&console.timeStamp?function(a){console.timeStamp(a)}:function(){},CavalryLogger.prototype.addPiggyback=function(a,b){this.piggy_values[a]=b;return this},CavalryLogger.instances={},CavalryLogger.id=0,CavalryLogger.disableArtilleryOnUntilOffLogging=!1,CavalryLogger.getInstance=function(a){typeof a==="undefined"&&(a=CavalryLogger.id);CavalryLogger.instances[a]||(CavalryLogger.instances[a]=new CavalryLogger(a));return CavalryLogger.instances[a]},CavalryLogger.setPageID=function(a){if(CavalryLogger.id===0){var b=CavalryLogger.getInstance();CavalryLogger.instances[a]=b;CavalryLogger.instances[a].lid=a;delete CavalryLogger.instances[0]}CavalryLogger.id=a},CavalryLogger.now=function(){return window.performance&&performance.timing&&performance.timing.navigationStart&&performance.now?performance.now()+performance.timing.navigationStart:new Date().getTime()},CavalryLogger.prototype.measureResources=function(){},CavalryLogger.prototype.profileEarlyResources=function(){},CavalryLogger.getBootloaderMetricsFromAllLoggers=function(){},CavalryLogger.start_js=function(){},CavalryLogger.done_js=function(){};CavalryLogger.getInstance().setTTIEvent("t_domcontent");CavalryLogger.prototype.measureResources=function(a,b){if(!this.log_resources)return;var c="bootload/"+a.name;if(this.bootloader_metrics[c]!==undefined||this.ongoing_watch[c]!==undefined)return;var d=CavalryLogger.now();this.ongoing_watch[c]=d;"start_"+c in this.bootloader_metrics||(this.bootloader_metrics["start_"+c]=d);b&&!("tag_"+c in this.bootloader_metrics)&&(this.bootloader_metrics["tag_"+c]=b);if(a.type==="js"){c="js_exec/"+a.name;this.ongoing_watch[c]=d}},CavalryLogger.prototype.stopWatch=function(a){if(this.ongoing_watch[a]){var b=CavalryLogger.now(),c=b-this.ongoing_watch[a];this.bootloader_metrics[a]=c;var d=this.piggy_values;a.indexOf("bootload")===0&&(d.t_resource_download||(d.t_resource_download=0),d.resources_downloaded||(d.resources_downloaded=0),d.t_resource_download+=c,d.resources_downloaded+=1,d["tag_"+a]=="_EF_"&&(d.t_pagelet_cssload_early_resources=b));delete this.ongoing_watch[a]}return this},CavalryLogger.getBootloaderMetricsFromAllLoggers=function(){var a={};Object.values(window.CavalryLogger.instances).forEach(function(b){b.bootloader_metrics&&Object.assign(a,b.bootloader_metrics)});return a},CavalryLogger.start_js=function(a){for(var b=0;b

A tu kilka moich utworków, podaje losowo:
http://www68.zippysh...20318/file.html TAITO & Flo Rida ft. Jennifer Lopez - Sweet Disco Wolf (Brk 'Vocal' MashUp)
Zippyshare.com - Alex Gaudino & Gayo - Destination Work (Kaziu DeeJay & Brk Mash-Up)
Zippyshare.com - Nexboy vs. Lil Jon - Who Put Your HeadShoot! (Brk & Kaziu DeeJay 'CS-4FUN' MashUp) COŚ DLA GRACZY CS WŁAŚNIE :)
http://www24.zippysh...22120/file.html DJ QiDD vs. Cover Drive ft. LMFAO - Turn Up The Sexy Girl (Brk & DjGizmo 'The End World' MashUp) GRANY W ESKA LIVE REMIX :)

Posiadam wiele więcej. ;) Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam. ;)
Pozdrawiam, Brk

FisheR

Kapitan

• Admin CoD4
  • 867 postów
  • GG:21377088
  • SkądLubelskie
  • Gracz:COD4
Electro House słucham tylko na imprezach i jak się nadźgam :P ale ode mnie leci dobra 5 za te Mash-Upy :)

Amok

Szeregowy

• Admin CoD4
  • 90 postów
I w końcu ktoś z takim samym zainteresowaniem co ja ;)

Tak jak kolega piszący post, mam jakieś tam swoje nutki, zajmuję się grywaniem w radiach internetowych jak i małych imprezach (jak na razie małych :P) :)
Sprzęt jako taki, ale zawsze coś :)

To mój fp: www.facebook.com/djradiofficial

Zapraszam ;)

A tu jeden z moich mash-upów: Zippyshare.com -

Pozdrawiam :)

Prymas

Sierżant

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 350 postów
  • SkądBiałystok
  • Gracz:BF3

Wyświetl postUżytkownik FisheR dnia 14 styczeń 2013 - 22:52 napisał

Electro House słucham tylko na imprezach
J.w. i wysoka piątka za mixy/remixy itp. itd. ;)
Dołączona grafika

bartek niecelna reka

Porucznik

• Gracz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 536 postów
  • SkądCracow
  • Gracz:CS 1.6, CS:GO
Mamy na forum skanerqu (ja), ale dzidzęjku nie mielismy, nice nice :D

Amok

Szeregowy

• Admin CoD4
  • 90 postów
A co do wrzucania paczek z nutkami jestem za :)

hardq

Porucznik

• Gracz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 565 postów
  • GG:5269551
  • SkądSztum
  • Gracz:CS 1.6, CS:GO
Mam pytanie, który klub? ;)
Serwer CS:GO [ TP ] - IP: go.siodemka.org.pl:27202

Brk

Nowy

• Gracz
  • Pip
  • 7 postów
  • GG:39871144
  • SkądMalbork
  • Gracz:CS:GO
Śródmieście Malbork (soboty jak mam wolne od innych imprez) / Klub Dołek Malbork (tylko na tzw POMPA night) :)
Rok czasu górowałem na Tango, pewnie kojarzysz. ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.