Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/

Sprzet audio

13 odpowiedzi w tym temacie

Hir0

Sierżant

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów
  • Gracz:CS 1.6

Pochwalcie sie swoja konfiguracja muzyczna do komputera. Sam mam w planach kupienie powaznego sprzetu audio ale do tego czasu jestem zmuszony do sluchania muzyki na komputerze. Moj config to:

karta dzwiekowa: asus xonar d2
glosniki: logitech z-5500
sluchawki: akg k 240 studio, philips shp 9000
odtwarzacz: foobar

Szkoda tylko, ze mieszkam w bloku i sasiedzi nie podzielaja mojej muzycznej pasji :D. Jak macie lub znacie jakis ciekawy komputerowy sprzet do muzyki to piszcie.

Demon221

Major

• HeadAdmin CS1.6 i GO
  • 2638 postów
  • GG:2479124
  • SkądBiałystok
  • Gracz:CS 1.6, CS:GO

glosniki to logitech z-550 czy 5500 ? :hmmm: jezeli z-5500 to lepszych typowo do komputera jak narazie nie widziałem ;)
=> Ciekawosc to drugi stopien do piekla

Dołączona grafika

-=-=-=- Counter Strike Server TP. Siódemka serwer cs 1.6 z KULTURĄ ! -=-=-=-[img]

Hir0

Sierżant

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów

Cytat

glosniki to logitech z-550 czy 5500 ? :hmmm: jezeli z-5500 to lepszych typowo do komputera jak narazie nie widziałem ;)

Moj nick ukradl zero :D. Sa dobre ale chyba nie najlepsze.

tutaj jest fajna recenzja, moj kumpel moze niedlugo je kupi to ocenie czy sa naprawde lepsze od logitechow.

Demon221

Major

• HeadAdmin CS1.6 i GO
  • 2638 postów
  • SkądBiałystok

no na filmiku widac ze Edifier jakby lepiej grały :D ale co do Logitech jak mieszkasz w bloku to i tak nie wykorzystujesz ich na maxa ;) ja raz kiedys jak mieszkalem w bloku wlaczylem je na maxa, pekla szyba w drzwiach i z szafy spadla donica z kwiatkiem 60cm :D

Dołączona grafika

-=-=-=- Counter Strike Server TP. Siódemka serwer cs 1.6 z KULTURĄ ! -=-=-=-[img]

Gregorius

Sierżant

• Gracz
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
Ja mam skromne Creative inspire A500 5.1. Jestem z nich zadowolony. :)

Demon221

Major

• HeadAdmin CS1.6 i GO
  • 2638 postów
  • SkądBiałystok

No ja teraz w pokoju tez sobie tak skromnie zrobilem z dzwiekiem bo mam głośniki GENIUS SW HF 5.1 , a co do słuchawek to najzwyklejsze za 30zł z RTV i AGD ;) a jak chce posluchac sobie głośniej czegoś to ide do pokoju obok i tam sa takie jak Twoje Hir0 czyli Logitech z-5500

jezeli chodzi o karte to mam:

SoundMAX Integrated Digital HD Audio

Dołączona grafika

Hir0

Sierżant

• Zasłużony
  • PipPipPipPipPip
  • 300 postów

Powiem wam, ze jak sluchacie muzyki to karta dzwiekowa jest wazniejsza od glosnikow. Mialem kiedys audygi 2/x-fi + creative inspire 6060 to przy zmianie karty dzwiekowej na xonara dzwiek byl nie do porownania.

U mnie tylko raz byl sasiad w odwiedzinach.. w dniu gdy dostalem paczke z z-5500. Prosil zebym troche bass sciszyl bo mu dudni jak w samochodzie :D.

Gregorius

Sierżant

• Gracz
  • PipPipPipPipPip
  • 324 postów
Co do karty to mam. ULi/ALi M5455 AC'97

trolu609

Plutonowy

• Gracz
  • PipPipPipPip
  • 207 postów

Audiotrak Prodigy HD2
Yamaha Pianocraft E-810
Sennheiser HD555

Nie narzekam. Tylko samo stereo i co prawda mp3 (bo we flacu nie widzę nowych płyt pop).
Dołączona grafika
Dołączona grafika

spy-vs-spy

Škoda Fan

• HeadAdmin CS1.6 i GO
  • 2349 postów
  • GG:1647664

Ja mam Microlab SOLO 5C. Po wygrzaniu wreszcie słyszę każdy najdrobnieszy dźwięk, każdy basik, jak w aucie. Można też tym postrącać kufle na szafie. A karta muzyczna to jakiś stary Sound Blaster.
Siodemka [TP], serwery z kulturą!
Serwer CS 1.6 [ TP ] - IP: tp.siodemka.org.pl lub 193.33.34.17:27015
Serwer CS:GO [ TP ] HLSTATSX - IP: go.siodemka.org.pl:27202 lub 193.33.34.24:27202

mtX!

Szeregowy

• Zasłużony
  • PipPip
  • 70 postów
  • SkądWarszawa
karta muzyczna = zintegrowana ( pozdrawiam )
słuchawki gamecom plantroniksy
wieża ? hm THOMSON 2x 200W xd

FisheR

Kapitan

• Admin CoD4
  • 867 postów
  • GG:21377088
  • SkądLubelskie
  • Gracz:COD4
Ja mam głośniki i słuchawki

Guest_Motyl_*

• Gość
Karta muzyczna Asus Xonar DS
Słuchawki AKG K77
Mi taki zestaw wystarcza w 100% mogę polecić :)

Haru

Szeregowy

• Gracz
  • PipPip
  • 12 postów
  • SkądLondyn
  • Gracz:CS:GO
Ja na razie ze względu na to że studiuje siedzę na lapku więc moja karta dźwiękowa to zintegrowany Realtek HD Audio.

Ale ze sprzętu grającego posiadam:

Głośniki: Logitech Z-2300 THX
Słuchawki: Sennheiser PC 350

Sam laptop, ma wbudowane głośniki firmy JBL, a pod spodem ma mały głośnik niskotonowy również od JBL i muszę przyznać że dźwięk jest fajny i czysty :)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.