Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/


7 powodów, dla których warto grać na naszym serwerze CS 1.6 [ TP ]

Na pewno niejednokrotnie zastanawiałeś/zastanawiałaś się, na jakim serwerze CS 1.6 [ TP ] zagościć na dłużej. Przedstawiamy 7 powodów, dla których to warto zatrzymać się właśnie u nas, na Siódemce.

1. Często rozdajemy nagrody, pilnujemy kultury
Co pewien czas organizujemy różne konkursy, w których do wygrania są zarówno nagrody rzeczowe jak i wirtualne. Każdy może wziąć w nich udział. Jedynym dodatkowym warunkiem jest posiadanie konta na naszym forum i przynależność do grupy -7- STEAM. Cała ta zabawa toczy się w kulturalnej atmosferze. Tak było, jest i będzie. Przeklinanie, wyzywanie lub obrażanie innych graczy to zachowania, od których jesteśmy dalecy.

2. Stawiamy na Team Play [ TP ]
Co to w praktyce oznacza? Otóż nasi Admini pilnują przestrzegania zasad gry zespołowej, której podstawy to podkładanie bomby i niedopuszczanie do jej rozbrajania po stronie Terrorists, a po stronie Counter Terrorists niedopuszczenie do podłożenia bomby lub jej rozbrojenie. W definicji tej mieści się także wspólne realizowanie w/w celów. Działania Adminów w tym kierunku wspomagane są przez:

Dopracowany Antirusher
Nasz plugin pozwala na rasz (przekroczenie pewnej charakterystycznej strefy mapy) strony broniącej 45 sekund od rozpoczęcia każdej rundy, po podłożeniu bomby lub w sytuacji, w której w drużynie przeciwnej zostanie tylko jeden zawodnik. Komunikuje się z Tobą tekstowo. Charakteryzuje się wyraźnymi, niemożliwymi do pomylenia z żadnymi innymi elementami mapy granicami raszu.Info po śmierci
Dzięki temu pluginowi będziesz mógł/mogła podać informacje o aktualnych posunięciach przeciwnika do 7 sekund po śmierci, zarówno w formie tekstowej jak i z użyciem mikrofonu.3. Pilnujemy Fair Play
Nasi Admini oraz dodatki zainstalowane na serwerze dbają o możliwie jednakowe szanse dla każdego z graczy i zespołu. Przykładem może być plugin pilnujący wartości ex_interp 0.01.

Cheaterom mówimy nie!
Nasz serwer korzysta ze standardowych zabezpieczeń takich jak VAC2. Charakteryzuje nas jednak, a może przede wszystkim grupa osób, której zadaniem jest obserwacja graczy pod kątem używania niedozwolonych programów czy technik gry. Dysponujemy także zaawansowanym systemem znakomicie ułatwiającym wykrywanie oszustów, którego zasad funkcjonowania ze względów oczywistych zdradzić nie możemy.4. Dbamy o dobrą zabawę i jej urozmaicenie
Obok wszystkich, tych bardziej poważnych aspektów gry, pozwalamy sobie na odrobinę beztroskiej zabawy. Dostarczają nam jej np. krótkie rozgrzewki. A żeby gra się nie nudziła i przyciągała jak największą liczbę osób stosujemy głosowanie na kolejne mapy.

Rozgrzewka z raszem i muzyką
Podczas tej krótkiej rozgrzewki CT może raszować, a czas urozmaica bojowa i zmienna muzyka.Team Bets
Po swojej śmierci możesz obstawiać zakłady, wóz albo przewóz!5. Nie marnujemy Twojego czasu
Posiadamy tzw. Fast download, czyli serwer zewnętrzny, którego jedynym zadaniem jest przechowywanie i wysyłanie w błyskawicznym tempie plików potrzebnych do gry na naszym serwerze. Możesz być pewien/pewna, że łącząc się pierwszy raz z naszym serwerem CS 1.6 [ TP ] pobierzesz pliki w kilka, kilkanaście sekund.6. Informujemy Cię o postępach jakie czynisz
Na naszym serwerze z racji jego charakteru nie uświadczysz tzw. statsiarstwa, jednak już poza nim możesz sprawdzić czy idzie Ci lepiej czy gorzej.

Dema
Z każdej rozegranej przez siebie mapy możesz pobrać demo, by np. ocenić popełnione przez siebie błędy, lub zrobić film ze znakomitej akcji.Hlstatsx
To system bardzo dokładnych statystyk. Rejestrowane jest wszystko to, co chciałbyś wiedzieć o swojej grze i jej postępach. Na serwerze masz do dyspozycji też komendy /rank /top10 i /top12.7. Zdarzyć się każdemu Adminowi może…
Co takiego? Ano pomyłka, dlatego jeżeli otrzymasz u nas bana, a masz podstawy i dowody na swoją niewinność, bez skrupułów pisz odwołanie w odpowiednim do tego celu dziale na niniejszym forum. Za co i przez kogo zostałeś ukarany sprawdzisz w naszym systemie AmxBans.Poznaj także inne zalety naszego serwera. Wejdź i graj!

IP: siodemka.org.pl:27025


Opracował spy-vs-spy.

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.