Skocz do zawartości

Witaj na Siódemka
Zarejestruj się i dołącz do jednej z najstarszych społeczności graczy w Polsce. Posiadając konto na naszym forum, będziesz mógł(a) dyskutować z innymi użytkownikami na tematy związane z Siódemką i nie tylko. Bądź aktywny, przestrzegaj regulaminu oraz pomagaj innym a masz szanse otrzymać slota. Jeśli posiadasz już konto zaloguj się - w przeciwnym wypadku załóż konto, naprawdę warto!

Na czasie...

Zobacz nowy pomysł na serwer CS:GO! http://forum.siodemk...-niz-wiekszosc/


Regulamin forum

Dla leniwych:

- Na forum piszemy poprawną polszczyzną, a to oznacza m.in. rozpoczynanie zdania od wielkiej litery, pisanie zgodnie z regułami ortografii i poprawnie stylistycznie,
- nie używamy wulgaryzmów w żadnej postaci (pełnej i/lub wykropkowanej),
- nie używamy innego koloru jak tylko czarny (nie dotyczy to Administratorów i Moderatorów),
- nie wklejamy dużych obrazków,
- zobowiązany jesteś znać pełną wersję regulaminu.

Złamanie tych prostych zasad może skończyć się nawet banem!

Pełna wersja:

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z forum serwisu www.siodemka.org.pl, poświęconego internetowym grom BF3, CS 1.6, CS:GO oraz CoD4. Daje ono możliwość publikowania własnych przemyśleń, opinii i komentarzy oraz zadawania pytań związanych z grami, jak również na inne tematy interesujące Użytkowników.

Postanowienia ogólne:

• Rejestracja i użytkowanie forum są całkowicie darmowe. Wszystkie zbiórki pieniężne, mające na celu utrzymanie serwisu, organizowane przez Administratora, są całkowicie dobrowolne. Każdy użytkownik, chcąc dokonać wpłaty na rzecz serwisu, zobowiązany jest do szczegółowego zapoznania się z regulaminem zbiórki.
• Grupę odpowiedzialną za przestrzeganie niniejszego Regulaminu stanowią Administratorzy serwisu oraz Moderatorzy, wybrani przez Administrację. Działalność tej grupy jest działalnością społeczną i dobrowolną.
• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w świadczeniu usług serwisu oraz zastrzega sobie prawo do ograniczenia, zawieszenia bądź zlikwidowania serwisu, w każdym terminie, bez podania konkretnego powodu.
• Administracja nie ponosi odpowiedzialności za użytkowanie dodatkowego oprogramowania zintegrowanego z forum, takiego jak np. Tapatalk i innych.

Rejestracja oraz polityka prywatności:

• Pełny dostęp do serwisu można uzyskać tylko i wyłącznie poprzez dokonanie rejestracji i aktywacji konta Użytkownika.
• Nazwa użytkownika nie może zawierać słów ogólnie uznawanych za wulgarne, nieprzyzwoite jak również obrażających.
• Rejestrując konto, Użytkownik zobowiązuje się do zapoznania oraz bezwzględnego przestrzegania niniejszego regulaminu jak również regulaminów poszczególnych działów.
• Podczas rejestracji, wymaga się podania unikalnej nazwy Użytkownika, hasła, poprawnego adresu e-mail, numeru SteamID, płci, wieku oraz kodu uwierzytelniającego. Każdy Użytkownik wedle własnego uznania ma możliwość uzupełnienia tych informacji, o dane dotyczące swojej osoby, przewidziane przez Administratora serwisu.
• Dokonując rejestracji, Użytkownik wyraża zgodę na przechowywane, podanych przez siebie, informacji w bazie danych. Administracja zastrzega sobie prawo do wysyłania, na podany podczas rejestracji adres e-mail, informacji dotyczących działalności serwisu.
• Informacje zebrane w bazie danych nie będą podawane żadnym osobom, ani podmiotom trzecim, bez pisemnej zgody Użytkownika, nie mniej jednak w przypadku zamieszczenia na forum treści nie zgodnych z Regulaminem i/lub z przepisami prawa krajowego, Administracja ma prawo przetwarzać, podane przez Użytkownika, dane w celu ustalenia jego odpowiedzialności, a także przekazać odpowiednie informacje organom władzy publicznej. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za włamania hackerskie mające na celu pozyskanie danych Użytkownika.
• Administracja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody spowodowane bezprawnym przechwyceniem hasła Użytkownika bądź jego utratą.
• Każda osoba może posiadać tylko i wyłącznie jedno konto na forum. Jeżeli Użytkownik jest zarejestrowany w serwisie, zabrania się tworzenia nowych kont bez wyraźnej zgody Administratorów.

Prowadzenie dyskusji i zakładanie tematów:

• Każdy Użytkownik korzystając z forum wszystkie komentarze i przemyślenia publikuje wyłącznie na własną odpowiedzialność. W związku z powyższym, Użytkownik zgadza się, że zawartość każdej wypowiedzi na forum wyraża poglądy i opinie jej autora. Administracja serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników forum.
• Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu komentarzy sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej oraz treści faszystowskich, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne oraz naruszających prawa innych osób.
• Zabrania się zamieszania wiadomości obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, zawierających groźby odnoszące się od innych Użytkowników forum, bądź osób trzecich.
• Zabronione jest traktowanie innych Użytkowników z pogardą. Każda osoba na forum zobowiązana jest do uszanowania zdania innych, nawet jeśli się z nim nie zgadza.
• Każdego Użytkownika forum obowiązuje bezwzględny zakaz zamieszczania załączników z plikami objętymi prawem autorskim. Zakaz ten obejmuje również podawanie i zamieszczanie numerów seryjnych oraz programów do ich generowania. Użytkownik ma prawo do zamieszczenia opisu pliku, opinii na jego temat oraz linku zewnętrznego. Pamiętać należy jednak, iż pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie wtedy, gdy oryginalną ich wersję posiada się na własność, a pobraną z Internetu traktuje jako kopię zapasową. W przypadku gdy Użytkownik posiada oryginalny plik i zamieszcza link zewnętrzny robi to na własną odpowiedzialność i zobowiązany jest do użycia opcji [hide] Link [/hide], celem ukrycia źródła przed Użytkownikami, którzy oryginalnej wersji nie nabyli.
• Zabronione jest reklamowanie innych stron Internetowych jak również serwerów poświęconych podobnej tematyce bez pisemnej zgody Administracji serwisu.
• W odpowiedzi na dany temat Użytkownik zobowiązany jest wyrażać swoją opinię odnośnie tego właśnie problemu. Rażące odchodzenie od tematu rozmowy, bądź udzielanie odpowiedzi niewnoszących nic do danego wątku jest niedopuszczalne.
• Użytkownik zobowiązany jest do pisania w języku polskim, jak również ma obowiązek zadbania o poprawność gramatyczną i ortograficzną. Nadużywanie dużych liter, kursywy, podkreślenia lub kolorów jest niedopuszczalne.
• Przed założeniem nowego tematu każdy Użytkownik zobowiązany jest do sprawdzenia czy nie istnieje już taki sam bądź podobny wątek na forum.
• Zakładając nowy temat każdy Użytkownik zobowiązany jest dopasować go do odpowiedniego działu forum.
• Użytkownik zobowiązany jest nazywać nowe tematy tak, aby sama nazwa mówiła o zawartej w temacie treści.
• Zabrania się zakładania tematów w celu uzyskania informacji z zagadnień łatwo dostępnych w encyklopediach, podręcznikach czy Internecie.
• Zabrania się zakładania tematów mających na celu rozpowszechnianie akcji charytatywnych lub innych akcji pomocy. Każdy temat tego typu wymaga akceptacji Administratora serwisu.

Kary i wyróżnienia:

• Administrator i grupa Moderatorów mają prawo usuwać, blokować i edytować tematy i wypowiedzi niezgodne z niniejszym regulaminem. Mają również prawo reagować poprzez stosowanie upomnień pisemnych i ostrzeżeń w stosunku do Użytkowników łamiących regulamin.
• Jednorazowo każdy Administrator bądź Moderator ma prawo przyznać od 1 do 6 punktów ostrzeżeń, ważnych przez miesiąc. Posiadanie przez Użytkownika jednocześnie 3 punktów ostrzeżeń równoznaczne jest z zablokowaniem możliwa pisania na forum serwisu. W przypadku gdy Użytkownik zostanie ukarany sześcioma punktami zostaje mu zablokowana możliwość czytania wypowiedzi innych osób.
• Administracja serwisu ma pełne prawo usunięcia Użytkownika z forum, jak również do dożywotniego zablokowania numeru IP, z którego korzystał Użytkownik. Kara może zostać nałożona, również na konto Steam, blokując równocześnie dostęp do serwera gry Half-life: Counter-Strike, będącego częścią serwisu.
• W przypadku sytuacji spornych pomiędzy Użytkownikami, w tym Moderatorami, głos decydujący i ostateczny ma zawsze Administracja serwisu.
• Użytkownik zakładający temat ma prawo wyróżnić osoby odpowiadające punktami "pomógł".
• Zabronione jest proszenie Administratorów serwisu o przyznanie profitów w postaci stanowiska Moderatora forum, bądź Administratora serwera. Częste i regulaminowe udzielanie się na forum oraz stosowanie się do zasad serwera, może mieć wpływ na decyzję Administracji, nie mniej jednak z inicjatywą promowania Użytkowników zawsze wychodzi zarząd serwisu.

Postanowienia końcowe:

• Niniejszy Regulamin dotyczy każdego Użytkownika włączając w to Administratora serwisu i odnosi się do wszystkich treści publikowanych na forum.
• Administracja zastrzega sobie prawo do modyfikacji i poszerzania niniejszego regulaminu o kolejne punkty, według własnego uznania i w dowolnym czasie, bez podania przyczyny.
• Administracja dołoży wszelkich starań, aby każdy Użytkownik został poinformowany o zmianie regulaminu, nie mniej jednak obowiązek zapoznania się z nim leży po stronie Użytkowników.
• Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania, a Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności w przypadku nieznajomości Regulaminu przez Użytkowników serwisu.
• Jeżeli Użytkownik nie zgadza się z decyzjami Moderatorów forum, powinien skontaktować się bezpośrednio z osobą, co do której poczynań ma zastrzeżenia, bądź z Administracją serwisu. Ma również prawo domagania się usunięcia swoich danych osobowych, podanych podczas rejestracji, jeżeli nie zgadza się z którymkolwiek zapisem niniejszego regulaminu.
• Kwestie, których niniejszy regulamin nie uwzględnia, nie podlegają dowolnej interpretacji, a Administracja serwisu rozpatruje każdą sprawę indywidualnie.
• Administracja i grupa Moderatorów forum dołożą wszelkich starań w celu prawidłowego działania serwisu. Każdy Użytkownik zobowiązany jest jednak do zgłaszania błędów i treści niezgodnych z niniejszym regulaminem do osób odpowiedzialnych za serwis.
• Głównym Administratorem serwisu jest spy-vs-spy. Posiada On wszelkie prawa doboru współpracowników, zmiany wizerunku serwera i forum, jak również jako jedyny ma prawo do ich usunięcia.
• Administratorem odpowiedzialnym za funkcjonowanie forum.siodemka.org.pl jest spy-vs-spy, w razie jakichkolwiek problemów/spraw można kontaktować się przez PW lub e-mail admin|at|siodemka.org.pl.
• Niniejszy regulamin w obecnym brzmieniu jest własnością serwisu www.siodemka.org.pl. Kopiowanie regulaminu w części, bądź w całości jest zabronione.

Autor: Demon

Witaj na forum naszej społeczności!

Zaloguj się lub załóż konto aby w pełni

korzystać ze wszystkich możliwości.


Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.