← Strona główna

Siódemka

»

Zasady rejestracji

§1. Serwis Siodemka.org.pl stwarza Tobie możliwość korzystania z forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i spostrzeżeń związanych z grą Half-life:Counter-Strike oraz Call of Duty 4, jak również na inne tematy interesujące Ciebie i pozostałych użytkowników.

§2. Korzystając z forum wszystkie komentarze i przemyślenia publikujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administracja Siodemka.org.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Ciebie jak również innych użytkowników.

§3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu Siodemka.org.pl komentarzy sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób.

§4. Wątki zawierające treści przeznaczone dla czytelników dorosłych, zamieszczaj z dopiskiem [18+] w temacie wiadomości w odpowiednim dziale. Dostęp do tych tematów mają tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie.

§5. Jeden użytkownik forum może posiadać tylko jedno konto. Jeżeli jesteś zarejestrowany w serwisie, zabrania się tworzenia nowych kont bez wyraźnej zgody administratorów serwisu.

§6. Każdy użytkownik ma obowiązek podania w profilu rodzaju gry oraz swojego numeru SteamID w przypadku CS1.6. Podczas rejestracji wypełnij to pola celem łatwiejszej identyfikacji na serwerze. Informacja ta dostępna jest jedynie dla Ciebie oraz Administracji serwisu Siodemka.org.pl.

§7. Administracja serwisu Siodemka.org.pl zastrzega sobie możliwość usunięcia lub zablokowania konta Użytkownika oraz stałego zablokowania Twojego adresu IP w przypadku złamania niniejszego regulaminu.

§8. Administracja serwisu Siodemka.org.pl dokłada wszelkich starań w celu prawidłowego jego funkcjonowania.

§9. Wszelkie wpłaty na rzecz serwisu Siodemka.org.pl są dobrowolne i nie podlegają zwrotowi. Przekazanie pieniędzy nie upoważnia Cię do roszczenia żadnych praw od Administracji serwisu.

§10. Wszelkie dane, które użytkownik udostępnia takie jak adres email, nazwa, treści postów, steam_id, itp. udostępnia dobrowolnie. Administracja serwisu Siodemka.org.pl oraz serwerów Siódemka nie ponosi odpowiedzialności za ich bezprawne wykorzystanie przez osoby trzecie. Administracja nie udostępnia danych poufnych użytkowników osobom trzecim.

§11. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Administracja serwisu Siodemka.org.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie bez powiadomienia o tym użytkowników.